Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdami į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą patvirtina užsakymą.

Užsakymas pradedamas vykdyti apmokėjus už prekes. Galimai su Jumis susisieksime patikrinti užsakymo ir patikslinti pristatymo sąlygas.

Jeigu pristatymo adresas yra už Lietuvos ribų, Jums gali būti pritaikyti muito, pridėtinės vertės ar kiti mokesčiai, kurie nustatomi pagal šalį, į kurią prekė siunčiama. Visi papildomi mokesčiai yra Jūsų atsakomybė. Norime pabrėžti, kad muito mokesčio dydis gali ženkliai skirtis skirtingose šalyse. Dėl detalesnės informacijos, rekomenduojame susisiekti su Jūsų vietiniu Muitinės departamentu.

Jūs prisiimate visą atsakomybę už produktus, kuriuos pristatėme į nurodytą adresą, kurį pasirinkote pateikdami užsakymą. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už Jūsų padarytas klaidas, pavyzdžiui, kai jūs nurodėte ne tą pristatymo adresą arba iš jo nepasiėmėte siuntinio.

Visos kainos nurodomos mūsų tinklapyje turi įskaičiuotą pridėtinės vertės mokestį, (kur jis taikomas) kuris yra paremtas naujausiu nustatytu tarifu ir teisingas tuo metu, kai vedėte informaciją į sistemą. Mes pasiliekame teisę pakeisti esamas kainas bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo, tačiau visi užsakymai, atlikti prieš pakeičiant kainas, apmokami pagal užsakymo metu buvusias kainas.

INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMA Nr. 1207557

Taisyklės ir reikalavimai